Úvodní stránka » Novinky » Jarní prázdniny 2023

Jarní prázniny 2023

Jarní prázdniny jsme věnovali výletům. Nejprve jsme navštívili malebnou obec Růžová, která leží v NP Českosaské Švýcarsko a nabízí spoustu zábavy. Kromě jiného zde vede naučná pastevní stezka a v jejím středu na mírném kopečku, kde se v létě pasou krávy, se nachází rozhledna Růženka. Jedná se o nově zrekonstruovanou rozhlednu. Ta se stala naším cílem tentokrát.
 
Po cestě jsme si ještě užívali tamního sněhu i pohledů do krajiny prozářené sluníčkem a děti si popovídaly s místním kozlem, který rozhodně nebyl skoupý na slovo a tím se dočkal velké obliby našich dětí. 

Následující den jsme se vydali do aquaparku v Děčíně, kde si děti užívaly tobogány. Po prvotních obavách a nejistotě těch  mladších se nakonec nebály si užít aquapark naplno a na závěr se samozřejmě zrelaxovaly ve vířivce.

 

Kdo neskáče, není Čech (13).jpg

Novinky

Velikonoční bojovka

26. 3. 2023

No já vím, že ještě nejsou Velikonoce, ale musíme být připraveni. Roztál sníh i u nás v horách a my se pozvolna přesouváme z heren, obýváků a teplých pokojů ven, do ožívající přírody. Krtinců je na našem pozemku až hanba, tak je to znamení, že jaro přichází.

V Peci 2

20. 3. 2023

Jenom pro lepší náhled. Asi víte, kde jsme trávili jarní prázdniny, dorazily další fotky, tak se s vámi musím podělit. Podívejte na to slunce, pohodu v duši i na talíři, zkrátka to v "děcáku" není tak špatné...

V Peci je super - přeci

5. 3. 2023

Když se řekne, že jedeme na akci s Karlem, je jistota, že se nikdo nebude nudit a že nikdo nebude mít hlad (hlavně po sladkostech). A tak jsme balili. Cíl byl jasný - Pec pod Sněžkou a oblíbené Krkonoše. Letos jsme připravili nelyžaře...

archív

ZŘIZOVATEL:

ustecky_kraj.png


TENDER ARENA: