Úvodní stránka » Novinky » Léto jak má být

Léto jak má být...

Tolik bych vám toho chtěl říci, tolik bych toho mohl vyprávět. Moc jsme se těšili a dopadlo to naprosto super. Takové prázdniny jsme asi ještě nezažili a bojím se, že ani nezažijeme. Tak ve stručnosti. První den prázdnin jsme odjeli na milovanou Klučanku. Tak nějak jsme tušili, že to letos bude trochu jinak, než obvykle a nemýlili jsme se.

Proč to napínat. Tašky jsou nachystány, probíhá kontrola plavek, neboť nás čeká cesta na Montenegro, úžasný resort v Černé Hoře. A jak je Jirka geniální, je naplánovaná zastávka v Maďarsku, v aquacentru Davod. Vše se daří, počasí přeje a my si užíváme teplého moře a plných talířů těch nejlepších dobrot. 

Druhá parta dětí mezitím balí tulácký povoz s oslíkem a vyráží na putování českou krajinou. Spousta dobrodrůža, spaní pod širákem, legrace a pocit naprosté volnosti.

Mezitím starší kluci odjíždějí na tradiční tábor SLON a my můžeme v našem domově provést nutné stavební úpravy. Dost bylo slov, podívejte se, jak jsme si užili prázdniny 2022.


prázniny 2022 (3).jpg
Novinky

Kolik máš Ježíšků, tolikrát jsi dítětem...

5. 1. 2023

Omlouvám se za opožděné povídání, ale za chvíli se dočtete, proč se tak stalo. Tak tedy od začátku. Asi si dokážete představit, kolik úsilí stojí příprava vánoční nadílky pro 32 dětí. A to nemluvím o tom, kolik peněz se musí vynaložit, abychom uspokojili všechna dětská přání...

Podzimky s Karlem

2. 11. 2022

Byli jsme rádi, že se po  letech opět ozval. Karel !!! Nepřehlédnutelná postava s blonďatým culíkem, celkem výrazným bříškem, vedle sebe Pavlínu a synka Jáchyma. Karla známe snad 20 let a vždy jsme obdivovali, jak dokáže naše děti zaujmout, jak jim věnuje svůj volný čas, jak organizuje velké, či zimní prázdniny. 

Štědrý Žižka

30. 10. 2022

Již mnohokrát jsem v našem příběhu mluvil o tom, že nás pojí dlouholeté přátelství s hercem, režisérem a úžasným člověkem, Petrem Jáklem. Nejen s ním, ale také s celou jeho rodinou....

archív

ZŘIZOVATEL:

ustecky_kraj.png


TENDER ARENA: