Úvodní stránka » Novinky » O tom, jak jsme vítali jaro

O tom, jak jsme vítali jaro

Každý rok je to jinak. Jsme v horách, tak jsme připraveni na obě možnosti. Tu dobrou, či tu méně dobrou. A jak to bylo v letošním roce? Zima až hanba. Když jsme stavěli první buřtovou hranici, byly tři stupně. Naštěstí nad nulou. Ale kulichy a teplé rukavice se ještě hodily. Trvalo to dlouho, než první plameny vydaly dusivý kouř, ale oheň hořel.
 
Ale byla to ňamka. Vydrželi jsme stát v kouři a těšit se na první jarní pochoutku. A jelikož nejsme krkavci, šli jsme potom do sousedního lesa nakrmit skřítky. To bylo radosti.

Skřítci nám slíbili, že Velikonoční pondělí bude slunečné, tak uvidíme. Čeká nás pomlázka a jít na koledu ve vánici by se nám moc nelíbilo.

Ale jaro je tady a my jsme šťastni...
 

O tom, jak jsme vítali jaro (7).jpg

Novinky

Jaro - čas zkracování

12. 5. 2023

A je to tady. První teplé sluneční paprsky, pučení stromů, probouzející se čmeláci a krtci na zahradě, vzduch voní jarem a nastal čas... Zkracování...

Jak dřevěný domeček, přivezl pár oveček

24. 4. 2023

Tak to si nechte vyprávět. Jelikož tento víkend počal úžasným počasím (konečně jaro), strejda Honza vymyslel neuvěřitelnou věc. Ke svému autu připojil vozík, do vozíku domeček a do něj pár oveček. Opravdických, živých, strašně roztomilých...

O tom, jak jsme vítali jaro

10. 4. 2023

Každý rok je to jinak. Jsme v horách, tak jsme připraveni na obě možnosti. Tu dobrou, či tu méně dobrou. A jak to bylo v letošním roce? 

archív

ZŘIZOVATEL:

ustecky_kraj.png


TENDER ARENA: