Úvodní stránka » Novinky » Tajemná dílna

Tajemná dílna 

To vám musí prozradit. V našem domově se dějí podivné věci. Začínají mizet děti a objevují podivné bytosti, nebojím se říci, že i příšery. Jsou to návštěvníci z jiných světů, strašidla z půdy či postavy z filmových hororů?

Tak jsem pozval svého známého, detektiva Šestiočka a objevili jsme podivuhodnou místnost. Tajně jsme se ukryli do skříně a pozorovali neuvěřitelnou přeměnu našich dětí. Až nám šla husina po zádech. Detektiv i vypátral hlavního aktéra, tetu Dominiku. A proměna našich dětí byla dokonalá. Máte neuvěřitelné štěstí, nechám vás nahlédnout do tajemné dílny v Tisé.

A nebojte se, jsou to mírumilovné příšery...


Tajemná dílna (5).jpeg
Novinky

Jaro - čas zkracování

12. 5. 2023

A je to tady. První teplé sluneční paprsky, pučení stromů, probouzející se čmeláci a krtci na zahradě, vzduch voní jarem a nastal čas... Zkracování...

Jak dřevěný domeček, přivezl pár oveček

24. 4. 2023

Tak to si nechte vyprávět. Jelikož tento víkend počal úžasným počasím (konečně jaro), strejda Honza vymyslel neuvěřitelnou věc. Ke svému autu připojil vozík, do vozíku domeček a do něj pár oveček. Opravdických, živých, strašně roztomilých...

O tom, jak jsme vítali jaro

10. 4. 2023

Každý rok je to jinak. Jsme v horách, tak jsme připraveni na obě možnosti. Tu dobrou, či tu méně dobrou. A jak to bylo v letošním roce? 

archív

ZŘIZOVATEL:

ustecky_kraj.png


TENDER ARENA: