Úvodní stránka » Novinky » Tajemná dílna

Tajemná dílna 

To vám musí prozradit. V našem domově se dějí podivné věci. Začínají mizet děti a objevují podivné bytosti, nebojím se říci, že i příšery. Jsou to návštěvníci z jiných světů, strašidla z půdy či postavy z filmových hororů?

Tak jsem pozval svého známého, detektiva Šestiočka a objevili jsme podivuhodnou místnost. Tajně jsme se ukryli do skříně a pozorovali neuvěřitelnou přeměnu našich dětí. Až nám šla husina po zádech. Detektiv i vypátral hlavního aktéra, tetu Dominiku. A proměna našich dětí byla dokonalá. Máte neuvěřitelné štěstí, nechám vás nahlédnout do tajemné dílny v Tisé.

A nebojte se, jsou to mírumilovné příšery...


Tajemná dílna (5).jpeg
Novinky

Podzimky s Karlem

2. 11. 2022

Byli jsme rádi, že se po  letech opět ozval. Karel !!! Nepřehlédnutelná postava s blonďatým culíkem, celkem výrazným bříškem, vedle sebe Pavlínu a synka Jáchyma. Karla známe snad 20 let a vždy jsme obdivovali, jak dokáže naše děti zaujmout, jak jim věnuje svůj volný čas, jak organizuje velké, či zimní prázdniny. 

Štědrý Žižka

30. 10. 2022

Již mnohokrát jsem v našem příběhu mluvil o tom, že nás pojí dlouholeté přátelství s hercem, režisérem a úžasným člověkem, Petrem Jáklem. Nejen s ním, ale také s celou jeho rodinou....

Velbloudi a med

23. 9. 2022

Tak vám dám hádanku : kde asi chutná nejlépe turecký med? No jasně! Přeci v Turecku. A kde jezdí velbloudi po ulicích? No jasně! Přeci v Turecku...

archív

ZŘIZOVATEL:

ustecky_kraj.png


TENDER ARENA: