Úvodní stránka » Novinky » Velbloudi a med

Velbloudi a med

Tak vám dám hádanku : kde asi chutná nejlépe turecký med? No jasně! Přeci v Turecku. A kde jezdí velbloudi po ulicích? No jasně! Přeci v Turecku.

Tak tedy vysvětlím, oč se jedná. Prázdniny skončily, ale ne pro všechny. Naši předškoláci díky Institutu zážitkové pedagogiky vyrazili prozkoumat, jak chutná pravý turák ( turecký med ) a jak se jezdí místní velbloudí dopravou v Turecku. Krásné moře, písečné pláže, hory dobrot a zážitky na celý život. Snad si to ti špunti budou pamatovat hodně dlouho.

20 dnů v luxusním hotelu, poznávání asijského koloritu, neuvěřitelné západy slunce, starověké památky, zkrátka dovolená snů. Poděkování Jirkovi a všem, kteří našim dětem poskytují svůj volný čas a darují jim neuvěřitelné prožitky. 

Být v průběhu prázdnin dvakrát u moře? Komu z nás se to asi podaří.... Ale přejme jim to !!!!!


Turecko (8).jpg
Novinky

Kolik máš Ježíšků, tolikrát jsi dítětem...

5. 1. 2023

Omlouvám se za opožděné povídání, ale za chvíli se dočtete, proč se tak stalo. Tak tedy od začátku. Asi si dokážete představit, kolik úsilí stojí příprava vánoční nadílky pro 32 dětí. A to nemluvím o tom, kolik peněz se musí vynaložit, abychom uspokojili všechna dětská přání...

Podzimky s Karlem

2. 11. 2022

Byli jsme rádi, že se po  letech opět ozval. Karel !!! Nepřehlédnutelná postava s blonďatým culíkem, celkem výrazným bříškem, vedle sebe Pavlínu a synka Jáchyma. Karla známe snad 20 let a vždy jsme obdivovali, jak dokáže naše děti zaujmout, jak jim věnuje svůj volný čas, jak organizuje velké, či zimní prázdniny. 

Štědrý Žižka

30. 10. 2022

Již mnohokrát jsem v našem příběhu mluvil o tom, že nás pojí dlouholeté přátelství s hercem, režisérem a úžasným člověkem, Petrem Jáklem. Nejen s ním, ale také s celou jeho rodinou....

archív

ZŘIZOVATEL:

ustecky_kraj.png


TENDER ARENA: